Фітнес центр Арена — сучасний спортивний комплекс на базі стадіону «Оболонь Арена»service_1330-3-1

Комплекс «Фітнес центр Арена» почав роботу в 2013 році з відкриття сучасного тренажерного залу і, на сьогоднішній день, являє собою розвинену інфраструктуру, яка забезпечує повний цикл обслуговування спортсменів різного класу, рівня підготовки і віку.
Загальна площа основних робочих приміщень фітнес центру Арена — 1500 кв. м. і включає в себе всі необхідні зони для заняття фітнесом і спортом, а також приміщення додаткових сервісів і служб, що включають роздягальні, душові, кімнати очікування, масажний кабінет, конференц-зал, готель і кафе-бар.

Щодня для вас у фітнес центрі працюють:

Тренажерний зал — загальна площа залу 200 кв. м. — оснащений найсучаснішим обладнанням від провідних світових виробників. Професійні інструктори допоможуть підібрати оптимальний комплекс вправ і скласти індивідуальну програму і графік тренувань для досягнення максимальних результатів в мінімальні терміни.

Зал аеробних і танцювальних програм і зал єдиноборств загальною площею 300 кв. м.

Тут щодня проходять різні групові та індивідуальні заняття з 5+ напрямками фітнесу, силовій підготовці і бойовим мистецтвам. Всі заняття проходять під керівництвом досвідчених професійних інструкторів.

Студія бальних спортивних танців для дітей та дорослих.

Безліч різних танцювальних програм: Стандарт, Латина, Стрип-пластика та ін.